אייפון 5 הופסק, iPhone 4S משתחרר בחוזה

אירוע האייפון של אפל המטופל כדי לספק די הרבה כל מה שציפינו, עם תוספת של כמה כדורי עיקול קלים. ה- iPhone 5C המפורסם מאוד כמו גם 5s הוצג בפני קהל נרגש מעט ככל שיהיה, אולם במקום להכריז על ירידת עלויות של ה- iPhone 5 של הדור הנוכחי, אפל החליטה במקום זאת להרוג את הטלפון לגמרי.

זה אולי נראה כמו החלטה שלא נאמרה בדיוק על ידי חברת הפירות, אולם יש מעט נצנוץ של תועלת מבוססת אינדיבידואליות בהחלטה. הצגת ה- iPhone 5C תראה שצרכנים לטווח המינימום יוכלו לשים את היד על המהדורה האחרונה עבור סיביות כמו 99 דולר מראש עם חוזה לשנתיים. נראה כי המנטליות העומדת מאחורי הגאדג’ט התוסס היא לאפשר כמה שיותר אנשים להשתמש בטכנולוגיית אפל, וזה דבר שמזכיר את ה- iPhone 4S המוצע כעת בחינם בחוזה.

השערות בריצה ככל שהאירוע התמקד בשאלה האם אפל תשתמש בהצגת ה- iPhone 5C או לא כזרז כדי להיפטר מהאחרון של מכשירי 3.5 אינץ ‘. נראה שזה בהחלט לא חצה את דעתו של אף אחד להציע שההצגה של האייפון הזול יותר תראה את סוף האייפון 5, במיוחד לחשוב על הגאדג’ט היה האייפון המצליח ביותר של החברה שעדיין מבוסס על מכירות בשנה הראשונה. נראה כי אפל היא נקודת מבט כי ה- iPhone 5C יכניס במהירות את נקודת העלות של 99 דולר שאייפון 5 היה נופל בה אם הפחתת עלות הייתה בכרטיסים.

עבור אותם צרכנים שמחפשים לעלות לסולם האייפון אז, ה- iPhone 4S בחינם כעת ייראה כמו בחירה מושכת במיוחד עם עסקה לשנתיים. הגורם מסוג 3.5 אינץ ‘עדיין מועדף על ידי רבים כמו גם יכולות המסך של הרשתית מציבים אותו שם עם הטובים ביותר של הטובים ביותר המוצעים כיום מבחינת טכנולוגיית המסך. ובכל זאת, לא יהיה ספק הרבה מעצבים רשומים הלילה שמרגישים שאפל צריכה לחבק כל סוג של סיכוי שאפשר להיפטר מגאדג’טים עם תצוגות קטנות יותר.

סביר מאוד להניח שעלויות הייצור הגבוה של ה- iPhone 5 מילאו פונקציה ניכרת בהחלטה זו, אולם עם ה- iPhone 4s ללא תשלום, ה- iPhone 5C של $ 99 כמו גם ה- iPhone 5s של 199 $, צריך להיות מספיק וריאציה שיתאימו כל הצרכים.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

אייפון 5C הוכרז: תכונות, תאריך שחרור, מחיר

Apple iPhone 5S הוכרז: תכונות, תאריך שחרור, עלות [כל מה שאתה דרישה לדעת]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Back to top