הורד: iOS 12.2 Beta 5 שוחרר לבדיקה

אתה יכול כעת להוריד ולהתקין iOS 12.2 Beta 5 קישורי IPSW ועדכון OTA. עם השפעה מיידית, Apple Inc. מבוסס קופרטינו הפך את iOS 12.2 Beta 5 לזמין לכל המפתחים הרשומים.

המהדורה מרמזת כי כל בודקי התוכנה – מה שמרמז בעיקרו שמשתמשים הרשומים בתוכנית המפתחים של Apple, והם מעוניינים להבטיח ש- iOS 12.2 הוא אטום כדורים ככל שיהיה – יכולים כעת להשיג את הבטא העדכני ביותר עבור כל האייפון התואם , iPad ו- iPod Touch חומרה.

זה כמובן מרמז שמפתחים אלה יכולים לא רק לבדוק את iOS 12.2 Beta 5 לשינויים ושיפורים כוללים, אלא גם יכולים להריץ אפליקציות ותוכנה משלהם כנגד השחרור כדי לבדוק אם יש תאימות וחוויית משתמש חלק.

בהתחשב בעובדה שזו הבטא החמישית של iOS 12.2 שיש לדחוף אותם לקהילת הפיתוח, זה לא יכול להיות הרבה זמן עד שנראה שאפל רוא משתמשי קצה. כאשר זה יקרה, שערי השיטפון ייפתחו והמשתמשים ירחקו מ- iOS 12.x.x לטובת העדכון הגדול ביותר של החברה. ואל תשכח, נקבל גם את התצוגה הראשונה שלנו של iOS 13 בחודשים הקרובים בכנס המפתחים העולמי השנה, שנמצא ממש מעבר לפינה.

באשר לשחרור הספציפי הזה, בהתחשב בכך שמדובר בבטא החמישי במפת הדרכים של iOS 12.2 אפל אין הרבה יותר משיפורים, תיקונים ושיפורי יציבות בחנות. לאחר שנחקר הבנייה ונפרד זה מאוד לא סביר כי המהנדסים של אפל יוסיפו כל פונקציונליות חדשה שלא הייתה קיימת ב- iOS 12.2 בטא קודמים. באשר לתכונות חדשות, iOS 12.2 כולל מספר שיפורים חזותיים באפליקציות כמו ארנק כמו גם שינויי אייקונים ויישומון טלוויזיה המחיה מחדש במרכז הבקרה.

זה כולל גם עדכון להביא חדשות אפל לשוק הקנדי עם תרגומים אנגלית וצרפתית. למי שאוהב להקליט את הקול שלהם, iOS 12.2 כולל גם ארבע דמויות Animoji חדשות לגמרי ותמיכה משופרת של HomeKit עבור מערכות טלוויזיה חכמות חדשות שאימצו את פרוטוקולי HomeKit של אפל.

שחרור בטא חמישי זה של iOS 12.2 זמין כרגע עבור מפתחי iOS רשומים להורדה כקישור IPSW על ידי כותרת ל- Fescener.apple.com. אפשר גם לעבור את תהליך ההורדה הרגיל באוויר (OTA) במכשירי אייפון, iPad ו- iPod Touch תואמים מההגדרות> כללי> עדכון תוכנה תוך התחשבות שכל מכשירים שמורדים את עדכון ה- OTA יצטרכו להיות עם פרופיל תצורת בטא מתאים המותקן.

יתכן שתרצה לבדוק:

שדרוג לאחור iOS 12.1.4 ל- iOS 12.1.1 בטא 3 עבור Jailbreak [מדריך]

Jailbreak iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 בטא 3 עם UNC0ver והתקן את Cydia, הנה איך [הדרכה]

Jailbreak iOS 12.1.4 באמצעות ניצול WebKit של Luca עשוי בקרוב להיות אפשרי

הורד iOS 12.1.4 קישורי IPSW, עדכון OTA עם תיקון באגים חיוני FaceTime

הורד iOS 12.2 Beta 3 קישורי IPSW, עדכון OTA עבור ה- iPad או iPhone שלך

Galaxy S10 / S10+ / S10E רשימת המקרים: הנה חובה ההגנה להגנה

מגן מסך Galaxy S10 / S10+ / S10E עם זכוכית מחוסמת: הנה הטובים ביותר

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך בכל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Back to top