Privacy Privacy VPN לאנדרואיד

ליהנות מפרטיות וחופש ואילו להיות מקוון עם Hola VPN. ה- VPN הטוב ביותר לכיסוי כתובת ה- IP שלך, מצריך את התנועה שלך ושמור על אבטחת הנתונים שלך.

אם ברצונך לראות יישומים דומים אחרים בדוק מאמר זה.

Privacy Privacy VPN

זה קל מאוד לשימוש וכל התכונות שלו, כולל היכולת להתחבר ל -10 מכשירים בו זמנית, היעדר הפחתת מהירות, אשר מורגשת על ידי מרבית ה- VPNs, חווית אינטרנט בטוחה אפילו עם WiFi ציבורי וניתן רבים נוספים הופכים את הפרטיות של הולה לבחירה החכמה ביותר להגן על הנתונים הפרטיים שלך.

מְהִירוּת

הנה הגורם – Hola VPN אינו VPN בפועל. זהו שירות פרוקסי עמיתים לעמית.

הפרסום מטעה בצד, אלה חדשות מתוקות אם אתה מוקסם בעיקר מהמהירות.

בדקנו את הולה בחיבור של 75 מגהביט לשנייה. התוצאות בבריטניה די מספקות. רק ירידה של 1.21% במהירות ההורדה, ואפילו מעט שיפור לפי מהירות העלאה. למרבה הצער, מחוץ לאירופה Hola VPN לא ביצעו באותה צורה. בארה”ב העלאה וגם מהירות ההורדה הופחתו במחצית, וזה עדיין לא היה כל כך נורא והיה מקובל. חיבור אוסטרלי הראה תוצאות גרועות עוד יותר עם ירידה של 83.76% בהורדה ו- 97.58% במהירות העלאה, מה שהופך את ה- VPN כמעט לבלתי שמיש באוסטרליה, וזה מאוד מאכזב.

בטיחות ופרטיות

הנה בכל מקום בו אנו נוטים להגיע לבעיה הגדולה ביותר של הולה. פשוט ניצול שירות זה עשוי להוות סיכון אבטחה – במיוחד על ידי משתמשים בחינם.

זוכר איך הלחם והחמאה של הולה משתמשים במשאבים סרק? ובכן, גם הם מחבקים את שלך. יתכן שלא תעשה מחשבה רבה כשאתה נרשם לגרסה החינמית, אבל אתה באמת משתף את אמצעי המידע שלך לאחר התעללות בהולה.

עכשיו ראה את זה – מישהו משיק את הולה, מקבל את המשאבים המשותפים שלך וחוזר לנסות לעשות דבר אחד לא חוקי. נחשו שהאגודה יכולה להופיע לאורך כל החקירה שלאחר מכן?

כֵּן. כשאתה משתמש בהולה, אתה באמת תהיה מורכב בכל סוגי פשעי הסייבר המסופקים, בעוד שאתה אפילו לא יודע זאת.

למעשה, אתה אפילו לא צריך להיות נאלץ לדמיין תרחיש כזה, כי זה כבר קרה. ראו, Hola משלבת היסטוריה של שימוש לרעה במשתמשים בחינם שלה ושיתוף רוחב הפס שלהם עם שירות ה- Luminati Proxy בתשלום (גם בבעלות Hola Networks). משתמשים אלה טופלו למעשה כאל בוטנט עצום, ואילו הולה (החברה) מכרה אותם למנויים של לומינטי והרוויחה הרבה כסף. הולה נתפסה בסופו של דבר, אך לא לפני שמשתמש לומינאטי ניצל והשיק התקפת Botnet ב- 8Chan, לוח תמונה מקוון מועדף.

החלק הכי גרוע? לא הרבה השתנה מאז אירועים אלה – הולה נותרה להתרגל לבצע התקפות בוטנט על התקפות 8Chan, DDOS והרבה יותר. ורוב המשתמשים לא חושדים בדבר.

אנו רוצים שזה היה הכל, עם זאת, ישנן עוד כמה בעיות שאנו רוצים לטפל בהן.

אם תרצה להישאר דברים פרטיים, אינך רוצה ש- VPN שלך יאסוף בולי עץ. פרק זמן.

אם עקבת אחר סקירה זו בעיון, אתה יכול להניח כי הבטיחות אינה העדיפות העיקרית של הולה. מדיניות הפרטיות אינה חריג.

בתור התחלה, השירות מתייחס כמעט לכל מה שקשור לחיבורים ורוחב הפס.

כתובות IP, חותמות חותמות שיוך, מידע על חיוב – הרשימה נמשכת. בשלב זה, קל יותר להעלות את מה שהולה לא מתקשרת.

אה, ואם אתה חושב שהידע הזה הולך להיות בלתי שבור בבטחה ומשמש אך ורק על ידי הולה, אתה טועה.

מדיניות הפרטיות ממשיכה להבהיר כי מידע שנאסף משותף עם צדדים שלישיים, שותפים וסניפים. אל תטעו – זה ההסבר מדוע הוא נאסף במקום הראשון.

בעיה נוספת עבור המודע לפרטיות היא תחום השיפוט שהולא נופלת תחת. אמנם זה נכון ישראל אינה חלק מברית המעקב של ארבע עשרה העיניים, אך המדינה נחגגה כדי לעבוד איתם בעבר.

ארבע עשרה העיניים (ארצות הברית, בריטניה, קנדה, צרפת, גרמניה, איטליה, הולנד, בלגיה, ספרד, דנמרק, נורבגיה, שוודיה, אוסטרליה וניו זילנד) עובדים יחד כדי לשתף כל נתוני עבודה סמויים שהם צריכים זה עם זה. עם מספר רב של מדינות אחרות כ”שותפים “, זו בעיקר רשת ריגול ענקית אחת.

בקיצור, אם ממשלת ישראל תישאל במידע על משתמשים רגישים מהולה לארבע עשרה העיניים, זה יכול לקרות. ומכיוון שהולה רושמת טון נתונים מלא, הפרטיות שלך תנקוט להיט גדול. לעומת זאת, שירותים כמו ipvanish או ExpressVPN שומרים על מדיניות נוקשה של NO-LOGS.

עלות והתקנה

אתה יכול להשתמש בגרסה חינמית של Hola VPN, אך עם ה- CALED ONE ($ 2.99 לחודש) אתה יכול לפחות קצת כדי להגן על פרטיותך ולהיכנס עד 10 מכשירים בו זמנית.

כדי להוריד VPN Hola, עבור לאתר האינטרנט שלהם והתקן את קובץ ה- APK משם. ואז אפשר יישומי צד שלישי בדף האבטחה בהגדרות. השלב הבא הוא לעבור למנהל הקבצים במכשיר אנדרואיד שלך ולמצוא את הקובץ, לחץ עליו והתהליך הושלם כעת.

שיתוףnull

Back to top