מיטב רומיות בהתאמה אישית עבור Galaxy Note 3 SM-N9005

שלוש שנים אחורה בשנת 2011 כשסמסונג חשפה את קו הטלפונים החכמים החדש שלהם, קו הפתק, הם בטוחים הפעילו הרבה מהומה בתקשורת כמו גם הציבור הכללי כמו גם הרבה גבות הונפו. הספקנים לא היו קשים למצוא. עם זאת היו גם אנשים שאהבו את הרעיון של סמארטפון ענק, לימים נקרא “phablet” – סמארטפון+טאבלט.

סמסונג, כחלוץ בתחום זה של שוק הסמארטפונים הוא 3 שנים לאחר מכן, עדיין ללא ספק המוביל של הרעיון שיצרו. תוכנית OFF ישנם אחרים שמנסים לחדור למגמת PHABLET המהירה הזו, אולם שום שיטה בסמוך לשיעור ההצלחה סמסונג לא נהנה מדי.

עלינו לא להיכשל ככל הנראה בתכונה הידועה לשמצה של Note: ‘Stylus’ או בתור המותגים של סמסונג, ה- SPEN. האיטרציה השנייה של סדרות השטרות, ה- Note 2 – N7100, הייתה מסע הרבה יותר קל מרכישת מדפים לכיסי הרוכשים. פחות גבות הונפו, חובבי הספירה קפצו בצורה דרסטית. עם זאת עם הערה 3, המודל הנוכחי, אנו עשויים לציין במהירות שזה היה אחד הטלפונים הצפויים ביותר של השנה. הם באמת השקיעו מאמץ בשיפור הטלפון הזה בכל היבט.

החומרה המוצעת הטובה ביותר עבור ריבוי משימות מושלמות כמו גם ממשק משתמש (ממשק משתמש) בהתאמה אישית כך ש- SPEN באמת מועיל. אם אתה רוצה להפיק את המרב מהטלפון שלך או סתם כמו התאמה אישית, כמו גם הרבה יותר לנהל אותך, סביר להניח שחשוב על הבהבה של ROM. ממש כאן כדי להציג 3 הרבה רומיות בולטות! עם זאת, לפני שנקבל את הידיים שלנו מטונפות, כמו גם מתחילים לשפץ את הטלפון שלנו עם משחק ROMs משנים בהתאמה אישית, יש כמה שורשים שצריך לעשות בנוסף להתקנת התאוששות בהתאמה אישית. כדי לעשות זאת, פשוט ציית לקישור הזה!

כעת, מלבד שהעבודה הקשה נעשית, ההבהב מתרחש. איזה רום, של 3 בדרך כלל הרבה בולטים שיש לנו בשבילכם ממש היום, זה כמוכם. לפני שנתחיל אתה צריך לאפשר “אפשרויות מפתחים” בתפריט הגדרות. אם אינך רואה את הקטגוריה הזו, פנה להגדרות/כלליות/אודות טלפון/כמו גם הקש על פיתוח מספר 7 פעמים, מאשר תופיע הודעה המציינת שאתה נמצא כעת במצב מעצב. כעת יופיעו בחזרה להגדרת> כללי כמו גם סיווג בחירות מעצבים חדשות, לחץ על זה כמו גם דפדף לניפוי באגים של USB. וודא שהוא מתקתק!

הצהרת אחריות:

כל ה- ROMs המסופקים להלן שייכים למפתחים שלהם, כך שכל ציוני האשראי כמו גם אבזרים להם למשך זמן העבודה הקשה שהם השקיעו עבורנו. מהבהב מהבהב של רומיות מותאמות אישית של צד שלישי או כל סוג של MOD עלול לפגוע בטלפון שלך. אל תמשיך עם זה אלא אם כן אתה בטוח במה מדובר. כל ה- ROMs נבדקו כמו גם התגלו כעובדים מצוין אולם אם טעות מסוג כלשהו, ​​היא עשויה להפוך לחוויה סיוטית. היו זהירים כמו גם להישאר עם הכללים! אנו מציעים לך לגבות את כל הנתונים לפני שתמשיך. השתמש בגיבוי ננדרואיד או בדומה כמו גם ב- SMS/MMS אתה יכול להשתמש בזו. אנא גבה את נתוני ה- EFS שלך (IMEI).

אז ממש כאן הולך הרישום הקטן שלנו של כמה מה- ROMs המותאמים אישית ביותר עבור Galaxy Note 3 SM-N9005. הורד כמו גם נבחן אותם כמו גם נבין מה אתה מאמין לבחירה שלנו. הם טובים? רַע? מה שתגיד!

X-Note ROM

DeoDexed TouchWiz או AOSP Android 4.3

ROM זה הבולט מכולם. זה זמין בשתי הגרסאות של ממשק המשתמש. כברירת מחדל, זוהי גרסה מותאמת אישית של TouchWiz, אולם יש גם מיקוד AOSP הניתן להבהב, שהוא באמת נהדר להיות מסוגל להחליף את המראה כמו גם את התחושה של הגאדג’ט שלך מבלי לזרוק מחדש ROM אחר ולכן לאבד את כל הנתונים. אז זה באמת מסודר. חוץ מזה, ROM זה ניתן להתאמה אישית ביותר. יש לו המון תכונות, מצבים, ציוצים. רק אם למנות כמה (הרישום המלא יהיה שיטה ארוכה גם כן):

נוקס בחינם,

Mod Noise Mod (ארומה) ​​+ שמע לשפר את בחירת הרמות (ארומה)

הפעל/השבת רעשי מערכת מסוימים (ארומה)

מהירות תנועה מובנה באינטרנט בסרגל התנאים

אין רינגטון מגביר את האפשר/השבת (מודול Xposed)

כמה שינויים גרפיים ב- SystemUI כמו גם במסגרת

מנהל חלונות רב (נהל באילו אפליקציות ניתן להשתמש במצב רב חלונות-אפליקציות חגיגה שלישית גם כן)

מנהל חלונות העט היישום החדש @xperiacle כולל “יכולת לפתוח את מגירת חלונות העט מבלי להשתמש ב- SPEN

פנס לפיד במסך המנעול,

Adblock

בקרת פאי-אגישת עוגה

פונקציה מוסתרת 4.3 לביטול הרשאות ליישומים לפרטיות

צג מעבד

מרגל מעבד

החלף סמל סוללה תוך כדי תנועה וכן בחר סגנונות סוללה של סוללה של סוללה +100

מתקין xposed + מודולים

מצלמה עם אפשרות לרעש/כיבוי של תריס

הגדרות מסך נעילה מעגל / אדווה עם אנימציה חדשה וכו ‘.

וכאילו זה לא מספיק, ה- X-Note מנהל (המיקום בו אתה מנהל את כל הציוצים של ה- ROM הספציפי הזה) מאפשר לך להוריד את המסגרת הנכבדת WHnullnull

Back to top