ProtonVPN לאנדרואיד

מאמר זה יראה לך מדוע ProntonVPN הוא אחד הטובים ביותר אם לא ה- VPN הטוב ביותר.

אם אתה רוצה לראות VPNs אחרים כמו זה אתה יכול לבדוק מאמר זה.

השתייכות חינם, מהירה, כמו גם יציבה של VPN

ProtonVPN – מאובטח כמו גם VPN בחינם, או פשוט מפואר כ- ProtonVPN, הוא יישום VPN שהוקם על ידי Nucleon Technologies AG, החברה שמאחורי ProtonMail – שירות הדוא”ל המוצפן הגדול בעולם. אפליקציית VPN זו מפרסת טונות של שרתי VPN מהשורה הראשונה ברחבי העולם עם מידע גבוה קבע קישורים כדי לאמת מהירויות חיבור מהירות. עם זה, תתענג על גלישה באינטרנט, מוזיקה וזרם וידאו בכל מקום שאתה נמצא. הוא מספק חיבור VPN של חביון נמוך מכיוון שהוא שואף לספק לך את הביצועים היעילים ביותר.

VPN מבוסס שוויצרי מאובטח

ProtonVPN עשוי להיות שירות VPN המיוצר בשוויץ, כפרי שהובן כבעלותו אחת מכל חקיקות הפרטיות החזקות ביותר בעולם. זה ניכר מאוד עם האפליקציה הזו מכיוון שהיא מספקת לך הצפנת דיסק מלא כמו גם דיסק מלא, עם חילופי מפתח AES-256 ו- 4096 RSA-BIT כדי להגן בקפדנות על הידע שלך. הוא תומך בשני פרוטוקולי VPN מאובטחים, במיוחד IKEV2/IPSEC כמו גם OpenVPN. בשיא זה, הוא מציע באופן משותף תכונה מובנית להרוג מתג, החוסמת מייד את כל סחר הרשת בכל פעם שתנתק. כמו כן יש לו את תכונת VPN תמיד-על, אשר מבססת באופן מכני מחדש שיוך לשרת VPN. בחירות אלה יצרו את שחרור כתובת המדע שלך בניתוק מקרי.

ProtonVPN היא אפליקציית אבטחה במימון משתמשים בתשלום. לפיכך, תבטיח שזה לא יקיים תיעוד של היסטוריית הגלישה שלך, שמור את יומני החיבור שלך ולא תציע את הנתונים שלך לצדדים 3. אתה תגלוש אנונימי לאורך כל השימוש שלך, כמו גם לא תדרוש ממך לשתף כל סוג של הידע שלך. זה מצפן יחד את ה- DNS שלך, מה שמונע מהנתונים שלך להיות נתון בשאילתות DNS.

ProtonVPN עולה על איסורי VPN, המאפשרים לך לקבל גישה לאתרי אינטרנט חסומים כמו גם לתכנים מוגזמים. יתר על כן, זה גם מציע תמיכה TOR מובנית, ומאפשרת לך להחזיק אינטגרציה אוטומטית עם רשת Tor Worgure. עם זאת, יהיה לך המתקן לקבל גישה לאתרים אפלים כמו גם לאתרי בצל.

כיצד להוריד כמו גם להגדיר ProtonVPN באנדרואיד

אם אתה מחפש את אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק, זה בהחלט מוערך לבחון את ProtonVPN.

הבחירות הגבוהות שלה כוללות רשת שרתים עולמית ניכרת, הרבגוניות לבטל את חסימת Netflix, מדיניות קפדנית ללא רוכסן, מתג להרוג, הצפנה יציבה, תמיכה ב- P2P, סידור חינם המספק נתונים בלתי מוגבלים, אז הרבה יותר.

מלבד מתן מגוון מעמיק של אפשרויות כמו גם יכולות, ProtonVPN מציע באופן משותף לשימוש קל כמו גם אפליקציות מאובטחות במיוחד עבור כל מערכות ההפעלה העיקריות, כמו גם אחת מתוכניות ה- VPN החינמיות הטובות ביותר שניתן להשיג כך שתוכלו להשיג כך שתוכלו להשיג כך שתוכלו להשיג כך שתוכלו להשיג כך, כך שתוכלו להשיג נסה את זה ללא סיכון. אחת מכל האפליקציות הכי אהובות שלה היא ProtonVPN עבור אנדרואיד. עם זאת, אתה מעביר, מתקין, כמו גם מגדיר אותו? סרוק כדי לחפש.

כיצד להוריד כמו גם להגדיר ProtonVPN באנדרואיד

לפני שתוכל לחוות את כל היתרונות שמציעים ProtonVPN, תדרישה להוריד כמו גם להגדיר את האפליקציה הרשמית שלה בסמארטפון או הטאבלט של אנדרואיד שלך. למרבה המזל, תהליך זה כולל כמה צעדים מהירים כמו גם פשוטים.

ראשית, תדרישה לעבור לחנות Google Play במכשיר האנדרואיד שלך, לדפדף עבור ProtonVPN, כמו גם לחצן על כפתור ההורדה.

ברגע שהאפליקציה ProtonVPN הורדה למכשיר האנדרואיד שלך, אתה יכול לפתוח אותה מרישום האפליקציות של Google Play או באמצעות מגירת האפליקציות של המכשיר שלך.

לאחר שתלחץ על כפתור “פתוח” בחנות Google Play או לחיצה על סמל האפליקציה ממגירת האפליקציות, אפליקציית ProtonVPN צריכה להיפתח ישירות. כאשר הוא פתוח, תראה דף כניסה.

אם כבר הפקת חשבון דרך אתר ProtonVPN, אתה יכול פשוט להיכנס לאפליקציה עם שם המשתמש שלך כמו גם סיסמא. עם זאת, אם עדיין לא הפקת ProtonVPNAccount, תדרישה ללחוץ על כפתור “צור חשבון חדש” כמו גם על אינדיקציה לחברות כאשר מופנית לאתר ProtonVPN. ישנם גם מנויים בחינם כמו גם פרימיום.

לאחר שהפקת חשבון ProtonVPN כמו גם התחברת אליו באמצעות אפליקציית אנדרואיד, תראה דף בית המכיל כרטיסיות למדינות, מפות, כמו גם פרופילים. אתה יכול לקשר לשרת VPN על ידי גלישה ברשימה של שרתים ברחבי העולם, שימוש במפת השרת האינטראקטיבית או באמצעות כפתור “Quick Connect”.

כיצד להגדיר ולנצל את ProtonVPN באנדרואיד

לאחר הפקת חשבון ProtonVPN כמו גם חתימה לתוכו באמצעות אפליקציית אנדרואיד, תוכלו להתחיל לקשר לשרתי VPN ברחבי העולם. עם זאת, אם מעולם לא השתמשת באפליקציית Android של ProtonVPN, סביר להניח שאתה תוהה בדיוק כיצד לעשות זאת מאודnull

Back to top