מחק Cydia כמו גם עדכון ה- Jailbreak של iOS 10 / 10.2

תוהים מה קרה במחק Cydia עבור iOS 10 – 10.2 Jailbreak? אנו בוחנים היכן הכלי עומד היום למשתמשים שבירי כלא.

האם אתה נהנה כרגע מכל השלל כמו גם מותרות שמתחברות לאפשרות Jailbreak יציבה ומבצעת במיוחד עבור גאדג’טים המריצים iOS 10? האם התקנתם את כל הציוצים, החבילות, הרחבות והנושאים המועדפים עליכם, כמו גם אז נתקלו באופן בלתי צפוי בנושא, כמו גם אז זכרו על קיומו של מחק Cydia שאיפשר למשתמשים לפרוץ את המכשיר שלהם בדיוק באותו דבר קושחה כמו גם מתחילה מאפס מבלי שתצטרך לעדכן את הגרסה העדכית ביותר של iOS של iOS?

הכלי המסופק בסאוריק היה כאשר מתקן חובה על מכשירים שבירים בכלא, לעיתים מתפקד כקו התמיכה האחרון באלה שחווים בעיות, אולם במצבה הנוכחי, מעודדים בקפדנות את IOS 10 להתרחק ממנו. זה בדרך כלל מכיוון ש- Cydia Eraser-עודכן לאחרונה עבור iOS 9.3.3-לא עודכן כדי לתמוך בגאדג’טים שבירי כלא ב- iOS 10-10.2 משרדי משרד.

כפי שצוין בקצרה קודם לכן, Cydia Eraser מצוין לחסל לחלוטין את iOS Jailbreak, כמו גם להחזיר את גאדג’ט iOS למלאי לחלוטין של אותה גרסת iOS בדיוק. על קצה המזלג, Cydia Eraser לוקח מכשיר שבור כלא של המשתמש, מסיר את כל העקבות של ה- Jailbreak, כמו גם משאיר אותו מריץ גרסת מלאי של אותה גרסה מדויקת של iOS. נהדר כמו גם נקי, כמו גם מסוגל להיות שובר כלא שוב במידת הצורך.

עם זאת, חלק חלקה כמו גם חוויה מדהימה כמו מחקה של Cydia, היא לא תואמת כרגע לגאדג’טים המריצים iOS 10. חוסר תאימות זה מציין שאם אתה באמת הולך עם תהליך התקנתו למכשיר שלך, אז ההסתברות האם אתה הולך לגלות את עצמך תקוע באחת מאותן נסיבות לולאת מגף מעצבנות מאוד המופעלות על ידי התקנת מחק Cydia.

לולאת האתחול הזו תביא ככל הנראה לכך שתצטרך להחזיר את הגאדג’ט באמצעות iTunes, אשר יכריח את התקנת הגרסה הנוכחית של iOS, שיושב כרגע ב- iOS 10.2.1, ללא כל Jailbreak זמין. בדיוק ההפך מההתנהגות המועדפת על סידיה מחק.

אין דחייה שמחק סידיה הוא כלי נהדר שיש בכל סוג של ארסנל של Bailbreaker. אחרי הכל, היכולת לבטל כמעט מייד כל סוג של עקבות של פריצת סוהר, תוך כדי להישאר באותה גרסה נוטה בדיוק של iOS, היא בהחלט כוח שמבוקש.

ג’יי פרימן היה שליו נורא בנושא של Cydia Eraser, למעט הערה על כך כחודש, שם הוא תיאר שאפילו אין לו גרסה עובדת של מחק ל- iOS 10 עדיין.

למעשה, כמעט כל הגאדג’טים חסרו עדכוני OTA מלאים עבור iOS 9.0.x (זה היה מאוד מעצבן); אני מאמין שאתה צריך להיות אי הבנה חיונית של מה המחק משתמש? כמו גם כל אותם כלים אחרים לא היו זקוקים לגישה לרשת, מכיוון שהם עבדו תוך שימוש בהיוריסטיקות מטופשות, כמו גם להימנע מלהיות תיקון מערכות קבצים; הסיבה היחידה שהם עשויים להפעיל במהלך לולאת מגף היא בגלל הלא -ערכי. כמו כן, לעתים קרובות הם היו עובדים גם אם הלא -לאט לא היה עושה זאת, מכיוון שההיסטורי הם היו עבור רשות תמלילים קודמות כאשר AFC2 היה “דבר ששווה לקיים (אם אולי סחר מסוכן במקצת”). האנשים שאין להם יישומים בקפיצה עדיין מאבדים גישה לרווחים אל כלי השירות של Jailbreak. האפשרות זו היא ברשימת TODO, אולם זה לא סוג של דאנק סלאם ניכר “זה שווה את ההשקעה” שאתה לא מוצא את זה, לעומת משימות אחרות שעמדתי בתור עבור הכלי הזה:/. אין לי אפילו מחק שעובד על iOS 10.

אם אתה שבור בכלא, כמו גם אתה יושב ב- iOS 10, ההמלצות כאן הן להרבה להתרחק לחלוטין מהתקנת מחק Cydia. כמו כן היזהר עם מה שהגדרת מכיוון שאם תגיע למצב לולאת אתחול, בהרבה מקרים, תידרש לעדכן ל- iOS 10.2.1, לאבד את יכולת ה- Jailbreak שלך בתהליך.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

iOS 10.3 בטא 7: האם יש סוג של שינויים או תכונות חדשות?

תקן Cydia Extender Prictision.cpp: 81 / primis

תקן http-win.cpp: 158 שגיאת Cydia Impactor ב- Windows עבור iOS 10.2 Jailbreak, הנה איך

תקן commission.cpp: 150 שגיאת Cydia Impactor במהלך iOS 10.2 Jailbreak, הנה איך

Jailbreak iOS 10.2.1 / 10.3 לאייפון כמו גם ל- iPad [עדכון התנאים האחרון]

iOS 10 / 10.2 / 10.1.1 תואמים ציוצים תואמים ל- jailbreak ב- Cydia [List]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Back to top