10 שחקני MKV הטובים ביותר של iOS עבור iPhone כמו גם iPad

להלן רשימה של 10 נגני וידאו טובים ביותר ב- iOS MKV Style Style עבור iPhone כמו גם iPad. אפליקציות אלה יאפשרו לך להציג את הסרטונים בצורה הטובה ביותר בגאדג’ט שלך בפורמט האיכותי המפורסם. ניתן לגלות כאן קישורים להורדה כמו גם רישום.

אם אתה מגלה את עצמך עולה כל סוג של זמן לצפייה בתוכניות טלוויזיה או סרטים באייפון או באייפד, אין לך ספק שתגלה את עצמך על התצפית אחר אפליקציית משחק מדיה בהרבה יותר מאירוע אחד. חנות האפליקציות מלאה באפליקציות כאלה עם מערכות פונקציות מגוונות שצריכות לראות אפילו את הפרט הרבה יותר תובעני.

אנו מרגישים חיוביים יחסית בקביעה שאחת התכונות שיהיו לקראת החלק העליון של הרשימות הרצויות של אנשים רבים היא תמיכה נהדרת בנתוני MKV. סגנון הנתונים שרוב נתוני הווידיאו מגלים את עצמם בימים אלה, נתוני MKV אינם נתמכים באופן טבעי על ידי iOS אולם אם יש לך את האפליקציה הטובה ביותר, לא רק תוכל לנגן את הסרטון, עם זאת תקבל כמה כמה מהיתרונות הנלווים כמו רעש טוב יותר כמו גם הגדרת וידאו משופרת. סוג כזה יכול להיות זמין במועיל במיוחד אם אתה משתמש באוזניות או רוצה לדחוף את הסרטון למסך ענק.

עם כל כך הרבה אפשרות, האמנו שנרכיב רשימה של עשרה נגני וידאו פנטסטיים של iOS התומכים בנתוני וידיאו של MKV, כך שלפחות יש לך מושג נהדר איפה להתחיל בקנייה. כמה מהאפליקציות הללו הן בחינם, כמו גם חלקן יביאו לך כסף, אולם כולם ישחקו בשמחה את קבצי ה- MKV שלך.

בואו נתחיל.

Avplayer / Avplayerhd ($ 2.99 לאייפון כמו גם iPad)

שתי אפליקציות ייחודיות, שתיהן עולות 2.99 דולר, אפליקציות Avplayer מציעות בקרות למהירות ההפעלה, קרצוף וידאו כמו גם העברת USB או Wi-Fi לקבלת חומר לאפליקציה. אתה יכול גם לחומר אמצעי הגנה על קוד. אנו שואלים מדוע זה יכול להיות!

אתה יכול להוריד מכאן Avplayer מכאן, Avplayerhd.

VLC ל- iOS (בחינם / iPhone כמו גם iPad)

VLC עבור iOS הוא אחי התינוקות ל- VLC שכולנו משתמשים בהם בשולחן העבודה במשך שנים. זה יכול להיות לנייד אולם הוא מלא בתכונות כמו גם לא עולה דבר, וזה בונוס. סנכרון נתונים עם דמויי Dropbox כמו גם Google Drive הוא פונקציה מבורכת כמו גם כזו שיכולה להיות חיונית במיוחד, תלוי בדיוק איך אתה מציג את הסרטונים שלך.

אתה יכול להוריד מכאן VLC ל- iOS.

להחדיר 3 (חינם / אייפון כמו גם iPad)

Infuse הוא כנראה נגן הווידיאו הטוב ביותר בסביבה תלוי עם מי אתה מדבר. כעת, כמו גרסה 3, אפליקציה מעודכנת לאחרונה תומכת ב- DTS כמו גם ב- DTS-HD Audio עבור נתונים שיש להם. האפליקציה היא גם ככל הנראה גם נגן הווידיאו הטוב ביותר שנראה ברשימה זו, אשר עשוי או לא יכול לעשות את ההבדל עבורך. Infuse 3 הוא לגמרי בחינם להורדה, אולם כולל הרבה רכישות בתוך האפליקציה אם ברצונך לפתוח את מלוא הפוטנציאל שלו. מגוון ה- IAPS מ- $ 2.99 ל- $ 9.99, אולם גרסת הבסיס החינמית לחלוטין של האפליקציה תכסה בסיסים רבים מבחינת הפעלת הווידיאו.

אתה יכול להוריד את Infuse 3 מכאן.

ניתן לשחק כמו גם Playable Pro (בחינם – $ 1.99 / iPhone כמו גם iPad)

Playable מוצע גם בגרסאות חינמיות לחלוטין כמו גם ב- PRO, כאשר האחרון עולה 1.99 דולר כמו גם ללא מודעות. אנחנו לא מעריצים גדולים של כמה מאפשרויות הסגנון שנכנסו לזה, אולם זה תומך כמעט בכל דבר, ובכך השם.

אתה יכול להוריד משחק מכאן, Pro שניתן לשחק מכאן.

NPLayer ($ 4.99 לאייפון כמו גם iPad)

בהחלט לא יקר במחיר של 4.99 דולר, NPLayer היא אפליקציה אוניברסלית שנראית כאילו היא עשויה לסיים בעיצוב מחדש. עם תמיכה בנתוני וידאו שמעולם לא שמענו עליהם כמו גם את כל קודקי האודיו של דולבי שאולי תרצו, ייתכן ש- NPLayer כדאי לבדוק אפילו עם המחיר הזה שנלקח בחשבון.

אתה יכול להוריד NPLayer מכאן.

Cinexplayer כמו גם Cinexplayer HD ($ 1.99 – $ 3.99 לאייפון כמו גם iPad)

עלות 3.99 דולר עבור ה- iPad כמו גם 1.99 $ עבור iPhone, Cinexplayer HD תומך בווידיאו תלת -ממדי מסוגים בנוסף לכל סגנונות הווידיאו האופייניים כמו גם ביכולות פלט וידאו שהיית מצפה לראות מאפליקציה ברשימה זו. תמיכה בערוץ טלוויזיה מקוון מספקת לאפליקציה זו רגל על ​​רבים אחרים, אולם זה צריך להיות שיקול עבורך.

אתה יכול להוריד מכאן cinexplayer מכאן, Cinexplayer HD.

Flex: Player (בחינם / iPhone כמו גם iPad)

אפליקציה אוניברסלית נוספת שלא תביא לך כלום, Flex: הנגן מתקתק את כל התיבות למרות שמפענחים מורשים זקוקים לרכישה בתוך האפליקציה. זכור זאת בעת ההורדה.

אתה יכול להוריד flex: נגן מכאן.

PlayerXtreme Media Player (בחינם / iPhone כמו גם iPad)

הורדה חינם כמו גם אחת לאייפד כמו גם לאייפון, PlayerXtreme תומך ב- UPNP כמו גם בקישוריות DLNA שיכולה להיות פונקציה ענקית כשמנסים להכין חומר לצפייה. תיוג תיקיות כמו גם צביעה גם כן הופכים את הדברים למרתקים בעת ארגון חומר tnull

Back to top