כיצד לשמור כתמי SHSH של iPhone 4 (ECID SHSH) ב- iOS 4

Tinyumbrella עודכן לתמיכה ב- iPhone 4 (הפעלת iOS 4). חשוב לשמור על קבצי SHSH Blobs (ECID SHSH) של ה- iPhone 4 שלך עכשיו בגלל כל השמועות שמתקרבות לעדכון קושחה חדש, שיכול לשחרר כבר בשבוע הבא. אם יש לך את כתמי ה- SHSH שלך בקובץ, אתה יכול לשדרג לאחור בכל עת ל- iOS 4 מ- iOS 4.01 חייב.

כמה הערות מכריעות עבור כתמי SHSH של iPhone 4 לפני שתמשיכו.

אם אתה רוצה להחזיר את ה- iPhone 4 שלך ל- iOS 4, וודא שאתה מסיר את ההתקנה של Wi-Fi לפני שתנסה לעשות זאת.

בקנייה כדי להשיג את ה- SHSH שלך אתה צריך לחבר את המכשיר.

משחזר באייפון 4 אינם מושלמים. הם שגיאים באופן מקומי אך השחזור אכן מושלם – זה רק צריך להיעזר. (בדומה לשדרוג ירידה בהן עדכון הבסיס נכשל). אנסה להכניס את הפונקציונליות לטיניומברלה כדי לתקן זאת.

למשתמשי מקינטוש: העתק את האפליקציה מחוץ ל- DMG. הסיבה שאתה מקבל את הנחיות הסיסמה החוזרות היא בגלל שהפעלת את האפליקציה מתוך DMG. זה רע. העתק אותו בכל מקום ותהיה בסדר.

מכאן ואילך, אתה יכול פשוט לבצע את הצעדים שפרסמתי כאן לאייפון 3GS ו- iPod Touch. שלבים אלה זהים למעשה לאייפון 4 למעט חלק מההערות שפרסמתי לעיל. אה, ואם אתה רוצה ללמוד הרבה יותר על מה הם כתמי SHSH או קבצי SHSH ECID, אתה יכול לעשות זאת על ידי קריאת אחד מהפוסט הישן שלי שפורסם כאן.

הורד את Tinyumbrella (Windows) הורד את Tinyumbrella (Mac OS X)

יתכן שתרצה לבדוק:

תקן 1604, 1600 שגיאה במהלך שחזור קושחה בהתאמה אישית של iOS 4 במנגינות

כיצד לפתוח את iOS 4 עם Ultrasn0W ו- BlackSn0W בטלפון 05.13.04 Baseband [מדריך]

כיצד לבצע Jailbreak iOS 4.0 ב- iPhone 3GS, iPhone 3G ו- iPod Touch 2G באמצעות redsn0w, pwnagetool 4.0 (Windows)

אתה יכול לעקוב אחרי בטוויטר או להצטרף לדף המעריצים שלנו בפייסבוק כדי לעדכן את עצמך על כל המהדורות פורצות הכלא והנעילה הנוכחיות.

Back to top