חוזרת למערכת ההערה הישנה שלנו!

ביום שישי גיליתי שיהיה לשדרג את מערכת ההערות שלנו. הוא הוערך בסוף השבוע, כמו גם בסופו של דבר בחרתי לחזור למערכת וורדפרס. הנה הסיבות לכך:

1. ההערות הישנות שלנו מעולם לא התעברו.

מערכת Internsledbate מדינות אני יכול פשוט ללחוץ על כפתור בודד, כמו גם זה ייבא את ההודעות הישנות שלנו לתוך המערכת החדשה. עשיתי את זה ביום שישי, כמו גם את הדף מעולם לא עבר מ 0%. ניסיתי שוב במוצאי שבת, עם ייבוא ​​0% עדיין שם הבוקר (יום שני). ההודעות הישנות שלנו פשוט לא מיובאות. אני לא מבין אם זה היה מאז מסד הנתונים שלנו של הערות היה כל כך גדול (אני שואל את זה) או מה. הלכתי ליצור קשר עם התמיכה שלהם, אבל גילה אותם לסוף השבוע. זה לא עסקה ענקית, אבל אני שואל אם היבואן היה דבר מדריך, כמו גם אף אחד לא היה שם לעשות את זה? אם כן, הם צריכים כנראה לשים זהירות בדף היבואן.

2. זה לא היה נכשל בחן.

היו לי הודעות דוא”ל רבות, כמו גם הערות המציינות כי ההערות לא הראו כאשר אנשים ניצלו חוסמי סקריפט, או התקני אנדרואיד ספציפיים. אתר Internsebeate מצהיר כי המערכת שלהם תציג הערות גם אם מישהו ניצול חוסם סקריפט. לא הבנתי אישית את זה, כמו גם בכנות אני לא צריך. גם אם האנשים האלה טועים או יש הגדרות מוזרות, אני פשוט לא יכול להתעלם תלונות כי החומר שלנו אפילו לא מראה.

3. לא יכולתי להרחיב את כל התשובות כברירת מחדל, או אולי אני אידיוט.

לא ראיתי בחירה בכל מקום כדי למסור את כל חוטי ההערות שהתרחבו כברירת מחדל. אולי אני פשוט התעלם ממנה. אולי יש כמה טכניקת CSS לזה. אנחנו צריכים להרחיב את ההערות שלנו. לעתים קרובות יש מידע מועיל הרבה יותר בהערות מאשר המאמר קצר עצמו. עם תשובות מקוננות אתה צריך ללכת עם כמו גם לחץ על כל חוט אחד רק כדי לראות אם היה משהו שימושי. זה פונקציה כזו לכאורה שאני משוכנע אני פשוט הלך מטומטם במשך זמן מה, כמו גם לא בדק את הכפתור שאיפשר אותו, בהחלט הם לא להשמיט את זה.

עבור 3 סיבות אלה, אני ביליתי אותו. בדיוק כמו שהם ציינו, זה יצא ללא שום בעיה.

Back to top