הורד טפטים של Lenovo S60 Stock

Lenovo הוציא את הסמארטפון האחרון מהעסק בסדרה S שהיה Lenovo S60. סמארטפון זה הוצג בקטע הבינוני של לנובו כמו גם הגיע עם כמה מפרטים טובים להפעלת המכשיר. אם כבר מדברים על הסגנון כמו גם פיתוח איכות גבוהה של הסמארטפון, Lenovo S60 הגיע עם סגנון מסורתי עם מצלמת וידאו קדמית כמו גם גריל רמקול בחלקו העליון, שלושה כפתורים קיבוניים בתחתית כמו גם בחלק האחורי של הטלפון כללה מצלמה יחידה, פלאש, כמו גם את המיתוג לנובו. Lenovo S60 לא כלל את חיישן טביעות האצבע בחזית או בגב.

אם מדברים על המפרט של Lenovo S60, הסמארטפון כולל מסך מסך מגע בגודל 5.00 אינץ ‘עם רזולוציה של 720 פיקסלים על 1280 פיקסלים המהווים רזולוציית HD. המעבד במעבד Lenovo S60 הוא מעבד Qualcomm Snapdragon 410 מרובע ליבות 1.2 ג’יגה הרץ וכן יש את הכללת זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט ב- Lenovo S60. אפשרויות האחסון ב- Lenovo S60 מורכבות מאחסון פנים של 8 ג’יגה -בייט שניתן להרחיב באמצעות משבצת כרטיס microSD שנמצאת בטלפון עד 32 ג’יגה -בייט.

אם מדברים על המצלמות שנמצאות ב- Lenovo S60, מצלמת הווידיאו הקדמית בסמארטפון היא מצלמת וידיאו של 5 מגה-פיקסל ואילו בחלק האחורי של הטלפון יש מצלמת וידיאו של 13 מגה-פיקסל שהלכה עם נורות LED. יכולת הסוללה ב- Lenovo S60 היא 2150mAh שהיא גם סוללה שאינה ניתנת להסרה. מבחינת מערכת ההפעלה, Lenovo S60 מופעל על ידי אנדרואיד כמו גם הסמארטפון הוצג עם אנדרואיד 4.4 Kitkat מובנה אולם הסמארטפון שודרג כעת לאנדרואיד 6.0.1 Marshmallow

טפטים של Lenovo S60

לנובו הציגה את הסמארטפון של Lenovo S60 מוקדם יותר בכל השווקים ברחבי העולם כמו גם את הסמארטפון מוצע לרכישה ברבות מהמדינות. כעת, יש לנו את כל הטפטים שנכללים ב- Lenovo S60 כברירת מחדל מהעסק, כמו גם טפטים אלה ניתן לגלות בגאדג’ט כשאתה פותח לראשונה את הגאדג’ט מהתיבה כמו גם לאתחל אותו.

אם מדברים על הטפטים, Lenovo S60 מורכב מ -9 טפטים למלאי בתוך הגאדג’ט כמו גם כל הטפטים הם באיכות גבוהה HD המתאימה בצורה מושלמת לרזולוציה של Lenovo S60 של 1280 x 720 פיקסלים. במצב אתה רוצה להסתכל כלשהו מהם כמו גם להוריד את הטפטים שאתה אוהב, חיברנו את כל הטפטים למטה כדי להבטיח שתוכל לעשות את אותו הדבר. כמו כן, הוספנו את הקישורים לנתוני ה- zip בקטע קישורי ההורדה למטה, שם ניתן לגלות את כל הטפטים בתיקיית רוכסן כדי להבטיח שתוכלו להשיג את כל 9 הטפטים באותו מקום בדיוק.

הורד קישורים

Lenovo-S6-S6-Wallpapers.zip | מַרְאָה

הורד גם:

Xiaomi Mi Note 3, Mi Mix 2 כמו גם טפטים של Mi A1 מלאי

טפטים של Gionee A1 (QHD)

טפטים למלאי Oppo R11

טפטים של LG Q6

טפטים למלאי טלפון חיוניים כמו גם גוונים

Back to top