אפל: ‘אם זה לא אייפון, זה לא אייפון’ [סרטונים]

אפל הוציאה זה עתה שתי מודעות טלוויזיה חדשות לגמרי לאייפון שאומרות ‘אם זה לא אייפון, זה לא אייפון.’ המודעות , הזמינים לצפייה באידיאלי כעת, מכונים ‘אהובים’ ו’חומרה ותוכנה ‘.

הסרטון הראשון, שכותרתו ‘אהוב’, הוא יצירה אנרגטית שמתחילה במסלול גיבוי מעורר ומעורר כמעט מיד בועט עם קריינות עוצמתית שמציגה את האייפון. הקריינות מכריזה כי האייפון “מגיע עם משהו שונה”, תוך שהוא מציין את העובדה ש 99% מאלו שבבעלותם האייפון “אוהבים” את האייפון שלהם. המודעה מציגה את המכשיר המשמש לדברים שונים – כמו שיחות פסיטימיות, הוסרה תקשורתית, לכידת וידאו HD ואפילו הפצת האמוג’י המוזר פה ושם.

הסרטון השני, המכונה ‘חומרה ותוכנה’, הוא קליפ שלושים שניות שמתמקד בעובדה שאפל מעצבת הן את החומרה והן את התוכנה לעבוד באופן הרמוני יחד. הסרטון מאוד פשטני אך עושה עבודה פנטסטית של לעבור את המנטרה ש”חלק החומרה הופך את המרב מחלק התוכנה, וחלק התוכנה הופך את המרב מחלק החומרה. ” מושג בסיסי מאוד אך כזה שמשתמשים לעתים קרובות אינם מעריכים. “כשאתה מעצב את כל הטלפון, כל החלקים עובדים יחד כחלק פנטסטי אחד”. הודעה מאוד פשוטה, הגיונית אך חזקה מאוד שמגדירה את האייפון מלבד התחרות.

שני הסרטונים נמשכים למשך שלושים שניות ומנותקים עם קו התווית “אם זה לא אייפון, זה לא אייפון”, שהוא הומאז ‘ל”האידוד “הקודם של אפל” אם אין לך אייפון, אתה לא יש קמפיין “לאייפון” שהיה כל כך פופולרי לפני כמה שנים אחורה כאשר האייפון 4 התנודד.

כשאנחנו מתקרבים יותר להודעה הנוגעת לאייפון מהדור הבא, נראה שאפל מגדילה את יצרנית השיווק שלה בניסיון לפנות מלאי של מכשירים ישנים וכן נוכחיים.

עיין בשתי מודעות הטלוויזיה שהטמעתם למטה והודיעו לנו מה אתם חושבים עליהם בקטע התגובות.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Back to top